fbpx

Shkolla Gjermane Shqiptare ne Tirane

Më datë 16 gusht 2023, ambasadori i ri në Shqipëri, z.Karl Bergner, vizitoi shkollën “Gjermano-Shqiptare” në Tiranë. Pasi u prit 
Më shumë
Të krijosh lepurushin e Pashkëve është kënaqësi
Më shumë
Sygjerim për prindërit! Aplikacioni Anton është një aplikacion i cili shkarkohet falas nga të gjithë për të mësuar nga shtëpia. 
Më shumë
Shkolla DAS shkon në një shfaqje në teatër dhe më pas një shetitje në park!
Më shumë
Kalendar / Kalender
February 2024
M T W T F S S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Facebook
Facebook Pagelike Widget
Kontakt
Për çdo pyetje ose informacion, ju lutemi nga kontaktoni.
  • Kompleksi Xhura, Rruga “Xhanfize Keko” Tiranë 1005
  • +355 68 4050 304
  • info@deutsch-albanische-schule.al
Na Kontaktoni