fbpx

Sot në Deutsch-Albanische Schule festuam diten e 8 Marsit! Në videon më poshtë nxënësit dhe stafi i DAS Tiranë dhanë urimet e tyre për mamatë!

 

Komentet janë të mbyllura.
Na ndiqni në Facebook
Kontakt
Për çdo pyetje ose informacion, ju lutemi nga kontaktoni.
  • Kompleksi Xhura, Rruga “Xhanfize Keko” Tiranë 1005
  • +355 68 4050 304
  • info@deutsch-albanische-schule.al
Na Kontaktoni