fbpx

Festa për 8 Marsin – Alles Gute zum Muttertag! Gëzuaf festën mama! (Video)

Festa për ditën e 8 Marsit në Deutsch-Albanische Schule! Nxënësit këndojnë dhe urojnë mamatë e tyre në Gjermanisht!

 

Komentet janë të mbyllura.
Na ndiqni në Facebook
Kontakt
Për çdo pyetje ose informacion, ju lutemi nga kontaktoni.
  • Kompleksi Xhura, Rruga “Xhanfize Keko” Tiranë 1005
  • +355 68 4050 304
  • info@deutsch-albanische-schule.al
Na Kontaktoni