fbpx

Informacione

Më datë 16 gusht 2023, ambasadori i ri në Shqipëri, z.Karl Bergner, vizitoi shkollën “Gjermano-Shqiptare” në Tiranë. Pasi u prit 
Më shumë
Rregullat e Deutsch-Albanische Schule 1. Parathënie/Hyrje 2. Qëllimet dhe parimet 3. Rregullat 3.1 Rregulla të përgjithshme në jetën e përditshme 
Më shumë
Higjiena e përgjithshme dhe personale – Kur hyni në shkollë është e nevojshme të vishni një maskë për të mbrojtur 
Më shumë
Biblioteka e Shkollës Gjermano-Shqiptare Biblioteka shërben që studentët të mund të mësojnë, lexojnë ose hulumtojnë pa shqetësime dhe në qetësi. 
Më shumë
Kalendar / Kalender
April 2024
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Facebook
Facebook Pagelike Widget
Kontakt
Për çdo pyetje ose informacion, ju lutemi nga kontaktoni.
  • Kompleksi Xhura, Rruga “Xhanfize Keko” Tiranë 1005
  • +355 68 4050 304
  • info@deutsch-albanische-schule.al
Na Kontaktoni