fbpx

Aktivitete

Kampionati Shahut Finalistet: Anxhelo Kalaja & Marvin Kurti
Më shumë
GIYSMEFINALET: A) FITUESI I KLASAVE TE PARA DO TE KONKUROJE ME FITUESIN E KLASAVE TE DYTA B) FITUESI I KLASES 
Më shumë
Në datën 11.11 u festua dita e Shen Martinit. Sipas traditës gjermane krijuam sëbashku me fëmijët e klasave 1-6 dhe 
Më shumë
Të krijosh lepurushin e Pashkëve është kënaqësi
Më shumë
  Java Evropiane e Programimit është një nismë, që synon të sjellë programimin dixhital dhe shkrim-leximin për të gjithë në 
Më shumë
Vizita e ambasadorit ne shkollen gjermano-shqipetare per 5 vjetorin e themelimit te shkolles dhe per marrjen e statusit kandidat per 
Më shumë
Të enjten, 17 qershor 2021, u zhvillua një turne futbolli në stilin e Kampionatit Evropian të këtij viti: Gjermania, Franca, 
Më shumë
Më 31 Mars dhe 1 Prill 2021 nxënësit provuan talentin e tyre të vrapimit në këtë herë të parë të 
Më shumë
Na Kontaktoni