fbpx

Blog

Regjistrohu ONLINE në DAS! 1. Parashkollor 2. Cikli fillor 3. Cikli 9- vjecar Klasa bilinguale, program mësimor në 2 kurikula 
Më shumë
Sygjerim për prindërit! Aplikacioni Anton është një aplikacion i cili shkarkohet falas nga të gjithë për të mësuar nga shtëpia. 
Më shumë
Shkolla DAS shkon në një shfaqje në teatër dhe më pas një shetitje në park!
Më shumë
Më 27 prill 2018 nxënësit e klasës së parë dhe të dytë shkuan në Petrelë. Së bashku u ngjitëm deri 
Më shumë
Ditën e premte, më 13.04.2018, ishte në DAS dentistja jonë, Dr. Çarçani. Njëherë në vit, në shkollën tonë realizohet kontrolli 
Më shumë
Kalendar / Kalender
April 2024
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Facebook
Facebook Pagelike Widget
Kontakt
Për çdo pyetje ose informacion, ju lutemi nga kontaktoni.
  • Kompleksi Xhura, Rruga “Xhanfize Keko” Tiranë 1005
  • +355 68 4050 304
  • info@deutsch-albanische-schule.al
Na Kontaktoni