fbpx

Në kuadër të festave kombëtare më 28 dhe 29 nëntor, Dita e Flamurit dhe Dita e Pavarësise, nxënësit e DAS zhvilluan një ekskursion në kalanë e Prezës, ku bashkë me mësuesit folën për rolin strategjik që ka pasur kjo kala në historinë e Shqipërisë.

Artikulli i mëparshëm

Artikulli tjetër

Komentet janë të mbyllura.
Kalendar / Kalender
April 2024
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Facebook
Facebook Pagelike Widget
Kontakt
Për çdo pyetje ose informacion, ju lutemi nga kontaktoni.
  • Kompleksi Xhura, Rruga “Xhanfize Keko” Tiranë 1005
  • +355 68 4050 304
  • info@deutsch-albanische-schule.al
Na Kontaktoni