fbpx

Monstrat tanë të vegjël ishin tek parku i madh i Tiranës në ditën e Halloween-it, ku me motin e bukur e të ngrohtë mblodhëm materiale natyrorë, si gjethe shumëngjyrëshe, degë dhe bohçe të pemëve. Me këto materiale fëmijët krijuan figura të frikshme.

Komentet janë të mbyllura.
Kalendar / Kalender
April 2024
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Facebook
Facebook Pagelike Widget
Kontakt
Për çdo pyetje ose informacion, ju lutemi nga kontaktoni.
  • Kompleksi Xhura, Rruga “Xhanfize Keko” Tiranë 1005
  • +355 68 4050 304
  • info@deutsch-albanische-schule.al
Na Kontaktoni