fbpx

Ekskursioni i fundit i këtij viti shkollor për klasat 3, 4 dhe 5

Ekskursioni i fundit i këtij viti shkollor për klasat 3, 4 dhe 5 , u zhvillua më 27 prill 2018, në Elbasan.
Manastiri i Shën Joani Vladimirit, Ad Quantum, rrënojat e basilikës, kalaja, qyteti i vjetër si dhe informacionet për Konventën e Elbasanit (1909) dhe Kostantin Kristoforidhi (babai i gjuhës shqipe), këto ishin pikat kryesore të udhëtimit tonë.

Komentet janë të mbyllura.
Kalendar / Kalender
April 2024
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Facebook
Facebook Pagelike Widget
Kontakt
Për çdo pyetje ose informacion, ju lutemi nga kontaktoni.
  • Kompleksi Xhura, Rruga “Xhanfize Keko” Tiranë 1005
  • +355 68 4050 304
  • info@deutsch-albanische-schule.al
Na Kontaktoni