Ekskursion në Krujë

Ekskursion në Krujë

Ekskursioni në Krujë edhe këtë herë lidhej më historinë e Shqipërisë. Në Muzeun e Skënderbeut ne....

Më shumë
Në teatër

Në teatër

Dita e premte ishte planifikuar vizitë në teatër për klasën e 1-rë dhe të 2-të të....

Më shumë
Beteja e trurit

Beteja e trurit

Ditën e premte, më 2 mars 2018, u zhvillua konkursi „Beteja e trurit“. Tre skuadra nga....

Më shumë
Dita e mësuesit

Dita e mësuesit

Shkolla jonë mori pjesë sot, me rastin e ditës së mësuesëve, në një aktivitet për mbjelljen....

Më shumë
Pranvera në këndvështrimin artistik

Pranvera në këndvështrimin artistik

Në javën e projektit ne lexuam shumë histori interesante në lidhje me pranverën, kënduam këngë pranverore....

Më shumë
Dentistja

Dentistja

Ditën e premte, më 13.04.2018, ishte në DAS dentistja jonë, Dr. Çarçani. Njëherë në vit, në....

Më shumë

Facebook

KALENDAR

December 2018
M T W T F S S
« Apr    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31